Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje

Zmiany warunków realizacji projektu okreslonych w umowie mogą zostać dokonane na pisemny wniosek Wykonawcy i wymagają - pod rygorem nieważności - zawarcia aneksu do umowy. Nie mogą dotyczyć zadań już zakończonych.

Wniosek o zawarcie aneksu o przedłużenie terminu realizacji projektu może być złożony nie później niż w ostatnim dniu okresu realizacji projektu wskazanym w umowie.

Zmiany w umowie wywołujące skutki finansowe w danym roku budzetowym mogą być dokonane nie poźniej niż do dnia 30 listopada danego roku.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ

Raport końcowy składa się w terminie 60 dni od dnia zakończenia realizacji projektu, w Zintegrowanym Systemie Usług dla Nauki – Obsługa Strumieni Finansowania (OSF).

Uwaga: Wykonawca ma obowiązek sprawdzić czy operacja wysłania raportu końcowego zakończyła się poprawnie, jest obowiązkiem Wykonawcy.

Wykonawca składa w Ministerstwie raport końcowy, sporządzony według wzoru zamieszczonego w systemie OSF. Do raportu końcowego dołaczyć należy sprawozdanie merytoryczne zawierające opis wykonanych zadań oraz osiągniętych rezultatów.

Więcej szczegółów na stronie: