Studenckie koła naukowe tworzą innowacje

Data: 06.10.2023

MEiN ogłosiło nabór wniosków w ramach programu Studenckie koła naukowe tworzą innowacje:  (link: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/program-studenckie-kola-naukowe-tworza-innowacje   )

Wnioskodawca (PWr) może złożyć nie więcej niż:

- 3 wnioski dotyczące kół naukowych, które nie uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których są zapraszane koła naukowe działające w uczelniach;

- 10 wniosków dotyczących kół naukowych, które uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których są zapraszane koła naukowe działające w uczelniach.

Wysokość finansowania albo dofinansowania projektu nie może przekroczyć 70 000,00 zł.

Zasady preselekcji wniosków:

W związku z formalnym ograniczeniem liczby wniosków w ogłoszonym naborze, ustalony został następujący tryb aplikowania:

- wszystkie wnioski studenckie będą składane do Działu Studenckiego. Zostanie powołana Komisja ds. oceny wniosków, która dokona wyboru projektów, z zachowaniem kryteriów ilościowych wynikających z regulaminu konkursu (3+10) dostępnego na stronie MEiN.

Przedstawiamy następujący harmonogram:

- konsultacje przy pisaniu wniosków i wstępna ich weryfikacja z pracownikami Sekcji Aplikacji, Monitoringu i Współpracy - Dział Projektów – do 18.10.2023 r.

* Justyna Abel – justyna.abel@pwr.edu.pl  , tel. 320 35 19

* Agnieszka Raczkowska – agnieszka.raczkowska@pwr.edu.pl  , tel.  43 23

* Paweł Uniłowski – pawel.unilowski@pwr.edu.pl  , tel. 21 76

*Anna Korotusz-Mirecka - anna.korotusz-mirecka@pwr.edu.p l , tel.  47 52

- w terminie do 20.10.2023 r. należy dostarczyć do Działu Projektów (bud. A-1, pok. 150) podpisane przez opiekuna koła (kierownik projektu) oraz dziekana, zgłoszenie projektu  na druku „zgłoszenie projektu indywidualnego” (wzór zał. Nr 1a do ZW 2/2023)

UWAGA! Prosimy o kontakt w ww. osobami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

- złożenie wniosków do Działu Studenckiego do 20.10.2023 r. - należy pobrać pdf wniosku z systemu OSF i wysłać mailem do Działu Studenckiego na adres katarzyna.szybalska@pwr.edu.pl

- wybór 13 wniosków przez Komisję w okresie 23 - 27.10.2023 r.

- weryfikacja i procedowanie podpisywania wniosków przez Sekcję Aplikacji, Monitoringu i Współpracy - Dział Projektów w okresie 30.10 - 10.11.2023 r.

bialy_pasek.png [ .png 132 bytes ]

16-09-2022