DP: Materiały ze spotkania informacyjnego zorganizowanego przez Dział Projektów dla osób zainteresowanych aplikowaniem w konkursie FIRST TEAM – 2 października 2024

W związku z trwającym naborem w ramach konkursu FIRST TEAM, który został ogłoszony przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej (FNP), zapraszamy pracowników Politechniki Wrocławskiej, zainteresowanych aplikowaniem w konkursie, do zapoznania się z materiałami ze spotkania informacyjnego zorganizowanego przez pracowników Działu Projektów.

Na spotkaniu został omówiony regulamin konkursu oraz zasady obowiązujące na uczelni, związane z aplikowaniem w konkursie. Spotkanie odbyło się na platformie zoom: 2 października 2024 r.

MATERIAŁY ZE SPOTKANIA PRZEPROWADZONEGO PRZEZ DZIAŁ PROJEKTÓW
Poniższe materiały można pobrać/obejrzeć po zalogowaniu do dysku google używając konta w domenie Politechniki Wrocławskiej

screenshot_2024-10-04_at_09-45-49_first_team_2024_-_szkolenia_dpj__dysk_google.png

Zapoznaj się z materiałami ze spotkania