MNiSW: Nabór zgłoszeń do V edycji programu "Narodowa Reprezentacja Akademicka V" trwa do 7.10.2024

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza rozpoczęcie naboru zgłoszeń do kolejnej V edycji projektu „Narodowa Reprezentacja Akademicka”.

Projekt wsparcia procesu kształcenia studentów-sportowców w ramach Narodowej Reprezentacji Akademickiej ma na celu umożliwienie realizowania równoległej kariery sportowej oraz nauki akademickiej. Obejmuje on dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych dedykowanych studentom-sportowcom będącym w trakcie kariery sportowej.

Środki finansowe naliczane będą na każdego uprawnionego do udziału w projekcie studenta-sportowca w kwocie do 20 000,00 zł + do 10% (maksymalnie 2 000,00 zł) kosztów pośrednich niezależnie od przynależności do grupy.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/nauka/narodowa-reprezentacja-akademicka-v-uruchomienia

Harmonogram:

• do 7 października 2024 r. – składanie Formularzy zgłoszeniowych przez uczelnie (wymagana wcześniejsza weryfikacja przez DPJ),
  • 18 października 2024 r. – wstępne ogłoszenie listy uczelni zakwalifikowanych do udziału w projekcie,
  • do 30 czerwca 2025 r. – zakończenie realizacji Zadania.

Kontakt w Dziale Projektów:

• Agnieszka Raczkowska: tel. 43-23;  agnieszka.raczkowska@pwr.edu.pl
  • Justyna Abel: tel. 35-19;  justyna.abel@pwr.edu.pl