LIDER XV – spotkanie z Działem Projektów - materiały informacyjne ze spotkania w dniu 26.04.24

Data: 29.04.2024 Kategoria: konkursy/nabory wniosków, NCBR, szkolenia/konferencje

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem w konkursie LIDER XV zapraszamy do zapoznania sie z materiałami ze spotkania informacyjnego zorganizowanego przez Dział Projektów.

W materiałach zostały przedstawione ogólne zasady konkursowe, informacje nt. procedur wewnętrznych w zakresie aplikowania, a także zagadnienia związane z możliwościami związanymi z komercjalizacją wyników badań omówione przez przedstawiciela Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii.

Poniższe materiały można pobrać po zalogowaniu do dysku google używając konta w domenie Politechniki Wrocławskiej

screenshot_2024-04-29_at_09-42-31_lider_xv_-_spotkanie_zogranizowane_przez_dpj_pwr_26042024_-_szkolenia_dpj__dysk_google.png

Zapoznaj się z materiałami ze spotkania

Dodatkowo zapraszamy do kontaktowania się oraz zgłaszania chęci aplikowania w konkursie pracownikom Działu Projektów:

Emilia Giergielewicz, tel. 71 320 37 09, e-mail: emilia.giergielewicz@pwr.edu.pl
Katarzyna Maniawska, tel. 71 320 47 58, e-mail: katarzyna.maniawska@pwr.edu.pl
Michał Olchowski, tel. 71 320 47 72, e-mail: michal.olchowski@pwr.edu.pl

Biorąc pod uwagę zakres informacji wymaganych we wniosku o dofinansowanie oraz bardzo dużą konkurencję w konkursie, zwracamy uwagę, by nie zwlekać z rozpoczęciem prac nad wnioskiem. Im szybciej wniosek zostanie przesłany do weryfikacji, tym większą pomoc będziecie mogli Państwo uzyskać ze strony pracowników Działu Projektów.

Link do dokumentacji konkursowej, gdzie znajdziecie Państwo także zestawienie "Pytań i odpowiedzi" kierowanych do NCBRu: https://www.gov.pl/web/ncbr/lider-xv

Ponadto, zachęcamy również do zapoznania się z przygotowanym przez pracowników Działu Projektów PORADNIKIEM DLA SKŁADAJĄCYCH WNIOSKI W RAMACH KONKURSU LIDER XIV

Poniższe dokumenty można pobrać po zalogowaniu poprzez Active Directory

screenshot_2023-03-21_at_14-44-25_lider_xiv_poradnik_2023pdf.png