Jeszcze jedna obrona w „BioTechNan”!

Data: 22.12.2023

Pani Martyna Janeczko realizowała swój doktorat pod opieką naukową prof. dr hab. inż. Jarosława Myśliwca (Wydział Chemiczny PWr) oraz dr hab. Joanny Cybińskiej z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas studiów doktoranckich odbywała zagraniczne staże naukowe – we Francji oraz w Katarze. Rozprawa doktorska uczestniczki „Wpływ agregacji wybranych barwników organicznych na właściwości luminescencyjne i emisję światła laserowego” podsumowuje prace badawcze prowadzone na styku nauk chemicznych i inżynierii materiałowej. Na jej podstawie uczestniczce nadano stopień doktora w dyscyplinie inżynieria materiałowa.

Pani Martyna Janeczko to zatem kolejna uczestniczka projektu, która uzyskała stopień doktora w okresie realizacji projektu "BioTechNan".