Kolejny uczestnik Wydziału Chemicznego już po obronie!

Data: 24.07.2023

Pan Franz Steppeler przystąpił do projektu w wyniku rekrutacji uzupełniającej jednak od początku swojego doktoratu prowadził badania o charakterze interdyscyplinarnym. Nad pracami doktoranta czuwali: prof. dr hab. inż. Elżbieta Wojaczyńska (PWr) oraz prof. Marie-Christine Scherrmann z Université Paris-Saclay. Tematyka rozprawy przygotowanej w języku angielskim dotyczyła syntezy pochodnych 2-azanorboranu. Wszyscy recenzenci ocenili ją pozytywnie.

Oczekując na formalne nadanie stopnia doktora przez Radę Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne, składamy uczestnikowi serdeczne gratulacje.