Pierwsza obrona na Uniwersytecie Przyrodniczym

Data: 26.06.2023

Pani Patrycja Szczepańska realizowała interdyscyplinarne studia doktoranckie na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. W trakcie doktoratu współpracowała m.in. z prestiżowym Monash University z Australii, gdzie odbyła staż naukowy. Rozprawa doktorska uczestniczki nosi tytuł "Produkcja związków bioaktywnych z wykorzystaniem drożdży Yarrowia lipolytica" i została przygotowana pod opieką naukową prof. dr. hab. Zbigniewa Lazara (Uniwersytet Przyrodniczy) oraz dr. hab. Andrzeja Rapaka (IITD PAN). Wszyscy recenzenci rozprawy wnioskowali o jej wyróżnienie.

Stopień doktora nada Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne. Już teraz serdecznie gratulujemy uczestniczce!